Тримата души, които бяха убити, когато малък самолет се разби в

...
Тримата души, които бяха убити, когато малък самолет се разби в
Коментари Харесай

Идентифицирани са жертвите на самолетна катастрофа с мобилен дом във Флорида

Тримата души, които бяха убити, когато дребен аероплан се разруши в мобилен дом в Клиъруотър, Флорида, в четвъртък, са разпознати, заяви полицията в събота.

Самолетът, едномоторен Beechcraft Bonanza V35, се разруши в жилищен регион към 19 часа. локално време, което провокира пожар, който повреди множество околни домове в Bayside Estates, огромна общественост от мобилни домове. Видео от мястото на случая демонстрира солидна огнена топка, изригваща от парка.

Пилотът, който беше единственият човек, пътувал в самолета, умря. Той е посочен като Джемин Пател, на 54 години, от Мелбърн Бийч, Флорида, заяви полицейското ръководство на Клиъруотър.

Другите две жертви са били на земята, когато самолетът се е разрушил. Посочени са като жителката на Клиъруотър, 86-годишната Марта Пари, която е живяла в парка, и Мери Елън Пендър, 54, която е била на посещаване в мобилната къща.

До девет души са били в мобилната къща на Пагода Драйв малк...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР